LTEN

Būstinė:

Taikos g. 54-10, Utena

 

Gamybos padalinys:

Užpalių 83A, Utena

 


+370 683 14914

info@uabdudek.lt

Įm.kodas: 302918259

PVM kodas: LT100007308218

 

 

Apie mus

Pagrindinė  UAB DUDEK  įmonės veikla – metalo tekinimas, frezavimas, elektroerozinis (EDM) pjovimas, krupliaračių gamyba, metalo terminis apdirbimas, plokščias šlifavimas. Detales gaminame iš plieno, nerūdijančio plieno, aliuminio ir kitų rūšių metalo. Taip pat galime pasiūlyti ir visiškai automatizuotą serijinę gamybą.

Įmonė įkurta 2012-ais metais, Utenoje, tačiau jos veikla neapsiriboja Utenos miesto ribomis – užsakymai priimami internetu, o gaminiai siunčiami klientui pageidaujamu adresu.

Savo gaminamai produkcijai naudojame tik kokybišką metalą. Klientui pageidaujant, metalo kokybė gali būti suderinama pagal užsakymo poreikius.

Mūsų naudojama kokybės kontrolės sistema ir didelio tikslumo staklės užtikrina aukštą gaminamų detalių kokybę. Lietuvos ir užsienio partneriai mums suteikia papildomas galimybes detalių liejinių gamyboje.

Įmonėje dirbantys specialistai turi dešimties metų kvalifikaciją detalių ir įrangos projektavimo ir gamybos srityje, leidžiančią praktiškai įgyvendinti jūsų idėjas.

Savo klientams garantuojame produkcijos kokybę ir optimalius darbų atlikimo terminus.